Czy potrzebujecie Państwo zorganizowanego kursu dla grupy osób
w okolicy lub na dłuższym dystansie?


Oferujemy świetne usługi w najlepszych cenach.


Sprawdź nasze trasy

ZDo1-4 osoby, PLN1-4 osoby, EUR5-8 osób, PLN5-8 osób, EUR
KRAKÓW BALICE AIRPORTKRAKÓW CENTRUM79199925
KRAKÓW BALICE AIRPORTWIELICZKA992511928
KRAKÓW BALICE AIRPORTOŚWIĘCIM2496526970
KRAKÓW BALICE AIRPORTOLKUSZ1604018045
KRAKÓW BALICE AIRPORTRZESZÓW /LOTNISKO699175719179
KRAKÓW BALICE AIRPORTKATOWICE2997532982
KRAKÓW BALICE AIRPORTCZĘSTOCHOWA599150629157
KRAKÓW CENTRUMKRAKÓW BALICE AIRPORT79179925
KRAKÓW CENTRUMWIELICZKA69248925
KRAKÓW CENTRUMOŚWIĘCIM2496526970
KRAKÓW CENTRUMOLKUSZ1604018045
KRAKÓW CENTRUMRZESZÓW689172699175
KRAKÓW CENTRUMKATOWICE2997532982
KRAKÓW CENTRUMCZĘSTOCHOWA599150629157
KATOWICE PYRZOWICE AIRPORTKRAKÓW CENTRUM39999429107
TRANSFER KRAKÓW CENTRUMWIELICZKA ( Z POSTOJEM 4h)1995021955
TRANSFER KRAKÓW CENTRUMAUSCHWITZ-BIRKENAU (Z POSTOJEM 4h)449112479120
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBERLIN18504521950487
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBIELSKO-BIAŁA3699239999
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMBRATYSŁAWA14903721500375
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMCIESZYN469117499125
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKIELCE459115489122
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKROSNO699175720180
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMKRYNICA ZDRÓJ559140579145
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMLUBLIN11002751150288
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMŁÓDŹ9992501030258
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMMYŚLENICE1493715939
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMNOWY SĄCZ39999420105
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMOSTRAWA649162669167
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMPRAGA15903971600400
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMRADOM799199829207
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMTARNÓW2997532982
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMTYCHY3498736992
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWARSZAWA CENTRUM / AIRPORT OKĘCIE11502881250312
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWROCŁAW AIRPORT/CENTRUM11002751200300
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMWADOWICE1994922957
KRAKÓW AIRPORT/CENTRUMZAKOPANE3699239999

Wynajem samochodu

 Do 4 os. PLNDo 4 os. EUR5-8 os. PLN5-8 os. EUR
Wynajem samochodu z kierowcą do 5h, limit 150 km450110500125
Wynajem samochodu z kierowcą do 8h, limit 200 km550135650160
Wynajem samochodu z kierowcą do 10h, limit 250 km800200900225

O nas

Bus Transfers, pomaga swoim pasażerom przemieszczać się w obrębie polskich lotnisk,
w tym Kraków-Balice, Katowice-Pyrzowice, Rzeszów-Jasionka.
Bus Transfers specjalizuje się również w wycieczkach - głównie w okolicach Krakowa. Proponujemy wysokiej jakości usługi turystyczne (w tym wycieczki jednodniowe), do niezwykłych miejsc w Polsce, jak Wieliczka, Oświęcim, Zakopane.

Wszyscy nasi kierowcy doskonale znają topografię terenu i są cenionymi specjalistami w swojej profesji.

 
W przypadku wybrania liczby osób większej niż 8, prosimy o informację z dokładną liczbą pasażerów.
 
polski